در پی درج مطلبی در سایت عصر دنا با عنوان: سوالات بی پاسخ عصر دنا از حامیان تاجگردون  جوابیه ذیل بصورت کامنت ذیل مطلب سایت عصر دنا ارسال گردید که عینا در این وبلاگ نیز به آگاهی همگان میرسد

بسمه تعالی
جناب آقای علیبازی
مدیر محترم سایت عصر دنا
با سلام همانگونه که در جوابیه ایمیل شما نیز اشاره شد 1-اینجانبان ضمن اعتقاد به صداقت کامل ایشان ائتلافی را برای حمایت ازوی تشکیل داده که انشاءالله در آینده نزدیک وهمزمان با شروع فعالیتهای تبلیغی کاندیداها اسامی ومشخصات ستاداصلی ائتلاف  ازطریق نشانی ذیل :www.tajgardoniha.persianblog.irمنتشر خواهدشد.
2- در ایمیل ارسالی از سوی ائتلاف قصد پاسخگویی به سوالات انتخاباتی وفعالیتهای این ائتلاف بوده است نه تشویشهای ذهنی احتمالی برخی عزیزان3-  نهادهای نظارتی وقانونی موجود که ایشان از کانال آنان تایید صلاحیت شده اند قطعا به ابهامهای مطروحه ازسوی شما نیز در خصوص مدارج تحصیلی ارائه شده هنگام ثبت نام و حقوق  مردم را نیز در نظر داشته اند.
3- به استحضار میرساند که خوشبختانه این تشکل مردم نهاد  وجود خارجی داشته  و میزان استقبال از آن خصوصا در سطح کلیه شهرستانهای استان بیش از انتظار ما بوده است.
4- همانطور که در جوابیه ارسالی از سوی هماهنگ کننده ائتلاف به شما نیز اشاره شد هدف ما شناساندن  شایستگیهای کاندیدای مورد حمایت خود میباشد نه تبلیغ اسام اینجانبان. درعین حال به حساسیت شما جهت مشخص شدن اسامی تیم هماهنگ کننده این ائتلاف از طریق مجرای رسمی خبر رسانی ائتلاف که آدرس آن در نیز در فوق اشاره گردید اقدام خواهد شد.

5-- نظر به اینکه خود شما نیز از فعالین اصلاح طلب بوده اید لذا انتظار میرود  این اجازه را به مردم بدهید تا در قالب فعالیتهای مدنی به مشارکت فعال در عرصه  مشارکت در انتخابات  اقدام نمایند واز تخطئه وضرب  وجرح زود هنگام تشکلها وفعالین خودداری فرمائید.
5- به جنابعالی و سایر همکاران زحمتکش سایت عصر دناکه از فعالین عرصه مطبوعات استان بوده اید توصیه مینمائیم آرامش  خو د را حفظ نموده وبا متانت به فعالیتهای اطلاع رسانی خود ادامه دهید. لازم میدانیم از درج بیانیه شماره 1 این ائتلاف توسط سایت وزین عصر دنا نیز تشکر نمائیم

/ 0 نظر / 6 بازدید