تریبون آزاد بازدید کنندگان با ائتلاف حامیان حاج غلامرضا تاجگردون

از بدو  سازماندهی ائتلاف حامیان استانی حاج غلامرضا تاجگردون تاکنون عزیزانی که از سایت ما بازدید نمودند بعضا با گذاشتن کامنت سوالاتی را در باره این ائتلاف مطرح نموده اند که  متن سوالات وپاسخ مورد نظر به استحضا  همگان میرسد.

1- چرا ائتلاف استانی برای دکتر تاجگردون تشکیل شده است ؟

- نظر به اینکه اعتقاد داریم که شخصیت علمی ،اجتماعی ،سیاسی ایشان وهمچنین بار تجربی عظیمی که از دوران تصدی مسئولیت های گوناگون در  سطوح مختلف مدیریتی داشته اند به گونه ای است  که ایشان  میتوانند علاوه بر نمایندگی مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت، شایستگی نمایندگی سایر شهرستانهای استان را نیز خواهند داشت.اما چون انتخابات مجلس فعلا استانی نیست  وظیفه خود دیدیم بنوعی از ایشان اعلام حمایت نمائیم واین فرصت را برای همه مردم استان فراهم نمائیم تا با ایشان بیشتر آشنا شوند.

بدیهی است در صورت انتخاب ایشان توسط مردم حوزه انتخابیه گچساران وباشت آقای تاجگردون میتوانند کمبودهای تخصصی سایر نمایندگان  دیگر شهرستانهانیز پوشش داده ودر برنامه ریزی کلان برای استان جامع نگری بیشتری داشته باشند. در یک کلام معتقدیم دکتر غلامرضا تاجگردون کاندیدای خوبی برای همه مردم استان هستند. 

2-  نحوه شکل گیری ائتلاف حامیان استانی چگونه بوده است؟

ما جمعی از کارشناسان استانی قبل از ثبت نام ایشان به این نتیجه رسیده بودیم که در صورتی که آقای تاجگردون نهایتا وارد کارزار انتخاباتی شوند ازایشان حمایت کنیم.مجموعه گوناگونی از افراد همه نقاط استان که بنابر همین ویژه گی  اسم جمعیت خودمان را گذاشتیم ائتلاف حامیان استانی ونگاه جمعی ما به انتخابات مجلس استانی میباشد. 

3- آیا همه شما اصلاح طلب هستید؟ اگر هستید اصلاح طلبان که  اعلام کرده اند کاندیدا ندارند؟!

- هسته اولیه تشکیل دهنده این ائتلاف اصلاح طلبانی هستند که نگرششان به اصلاحات فراگیر است. معتقدیم هر فردی میتواند در حوزه تخصصی خودش اصلاحات را توسعه داده وبه آن عمق اجتمائی ببخشد. در این راستا آقای تاجگردون قطعا میتواند در حوزه  اقتصادی اصلاحاتی را ایجاد نماید. مخصوصا در این وانفسای تحریمهای اقتصادی ومشکلات ومعضلات معیشتی که اقشار آسب پذیر مردم با آن روبرو هستند.

برخی احزاب اصلاح طلب شرایطی برای ورود به عرصه انتخابات داشتند که  ظاهرا  نیامدند ولی توده مردم واکثریت اقشار اصلاح طلب که جزء و یاعضو رسمی احزاب نبوده اند،خودشان تشخیص میدهند که چگونه رفتار سیاسی خو درا در جامعه مدیریت نمایند.

ما مشکلات استانمان را در نظر میگیریم. اینکه یک انتخاب چگونه میتواند سرنوشت اجتمائی ، اقتصادی وفرهنگی مردم را تحت تاثیر قرار دهد.در ثانی آیا احزاب اصلاح طلب  نظرات امثال ما را هم در در مواضعشان در نظر گرفته اند؟!

در یک کلام ما جمعی از افراد اصلاح طلبیم که منافع استان ومناطق محروم خودمان را درنظر میگیریم هر چند که خودمان را به اصلاح طلبان نیز محدود نکرده ایم ودوستان دیگری نیز با ما همراه هستند که مثل ما فکر نمیکنند اما آقای تاجگردون را قبول دارند وخوشبختانه تعدادشان هم کم نیست. ما معتقدیم که حاج غلامرضا تاجگردون متعلق به همه مردم استان است.

4- دبیر این ائتلاف کیست؟چگونه به ائتلاف شما بپینودیم؟

ائتلاف ما دبیر ندارد ولی هماهنگ کننده دارد . باور کنید خود آقای تاجگردون هنوز نمیداند چه کسانی درگیر تشکیل ائتلاف حامیان استانی بوده اندو این امتیاز کار ماست. البته برخی این شائبه را شایعه کردند که ائتلاف وجود خارجی ندارد  ولی ما واقعیت داریم وداریم وفق مقررات  فعالیت میکنیم. 

برای عضویت در این ائتلاف  هر کسی میتواند در بخش نظرات همین وبلاگ اسم ومشخصات  خودش را بگذارد وما از اینکه برتعداد همراهانم افزوده شود قطعا خوشحال میشویم ولی دوستان همینکه با ما هم رای باشند برای ما هم کفایت میکند. البته اسامی  همراهانمان را در صورتی بیرون خواهیم داد که رضایت شخص داشته باشند که تمامی  هم راییهای ما تاکنون ابائی از انتشار اسامی نداشته اند اما تاکنون ضرورتی نیز برای اینکار  ندیدیم.  همه شما را دعوت میکینم که در این راه با ما همراه و هم رای  شوید.

/ 0 نظر / 15 بازدید