رویای جبهه پایداری برای گچساران وباشت/پاسخ لطیف رستاد

 

tajحجت‌الاسلام قاسم روانبخش روزگذشته درگچساران  در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی که نظر شما در خصوص نتیجه رقابت اصولگرایان گچساران در برابر رقیب اصلاح‌طلب در انتخابات آینده مجلس ‌چیست؟ اظهار کرد: پیش‌بینی شخص شما باید از ناحیه علم غیب باشد، در گذشته نیز در بسیاری از شهرها با حرکت خلاف قانون و قبل از انتخابات با نصب چند پوستر و عکس سعی در القای پیروزی خود به مردم را داشته‌اند اما اینگونه نشد.

 

وی افزود: در سال ۸۴ هاشمی رفسنجانی با تبلیغات گسترده خیابانی اعلام پیروزی کرد و شکست خورد، بعد از آن هم یکی از سران فتنه در سال ۸۸ همین ادعا را داشت، بنابراین ادعای چنین پیش‌بینی‌ و پیش‌گویی ادعای غلطی است.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان تصریح کرد: باید صبر کرد تا بعد از انتخابات ببینیم چه کسی از صندوق‌های رأی بیرون می‌آید و مردم هر کسی را که انتخاب کرده باشند ما نیز قبول داریم.

روانبخش تأکید کرد: اینکه از شکست قطعی اصولگرایان سخن می‌گویید، سخنی اشتباه است، نشستی که دیروز در گچساران به مناسبت یادوآره شهدای موتلفه با حضور حزب موتلفه و جبهه پایداری برگزار شد نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است، وقتی عضو جبهه پایداری در مراسم شهدای حزب موتلفه سخنرانی می‌کند، نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است و قطعا وحدت اصولگرایان به نتیجه می‌رسد.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان ‌با بیان اینکه فرقی ندارد هر شخصی رأی بیاورد نماینده مردم یک شهرستان است، عنوان کرد: اینکه کاندیداهای اصلاح‌طلبان در خیابان بنر و تابلو نصب کنند که حمایت فلان طایفه را از خود نشان دهند درست نیست.

وی ‌با طرح سئوالی گفت: آیا از تمامی اعضای آن طایفه رأی‌گیری شده و آیا این نظر همه مردم است یانظر خان و خان‌بازی همانند دوران گذشته؟

بنظر میرسد پایداری ها برای رسیدن  گزینه خویش درگچساران به کرسی  مجلس ،نسخه قبل از انتخابات نهم را برای تاجگردون پیچیده اند.

……………………………………………………………………

بهمن ماه نود ،قبل از انتخابات دور نهم بود که هفته نامه ۹دی به صاحب امتیازی حمید رسایی حمله شدیدی را علیه تاجگردون تدارک دیدکه درآن بدون رعایت انصاف ،گذشته خانواده وی را به هرچیزی بجزانقلاب گره زده بود که البته اگرچه همان روزها اصلاح طلبان تریبونی را نداشتند و همای اقبال پایداری ها هرجا دلش میخواست می نشست .

اوج حملات پایداری ها به تاجگردون و دیگر فرزندان هم استانی بجایی رسیده بود که از انصاف دریادداشت آنها به چشم نمیخورد.

برای یاد آوری آنها روزها جوابیه ای که توسط مهندس لطیف رستاد درحمایت ازتاجگردون وفرزندان شایسته استان به نشریه ۹دی داده شد در زیر آورده شد:

پاسخ مهندس لطیف رستاد به مطلب منتشر شده در هفته نامه ۹ دی  (پرگاری که اختلال حواس پیداکند،  بیضی ترسیم میکند) 
حمدوسپاس بی حد ،خدایی راسزاست که قانون عدل ،انصاف و  اصول مساوات راگسترانیده است . 
امروزمطلبی  را که در هفته نامه ۹دی علیه بچه های استان منتشر  گردیده ، مطالعه نمودم وآنچه خاطر اینجانب  و هم  استانی هایم  را آزرده  نموده، تهمت وافترابستن  به فرزندان لایق وخدوم استان بوده که سالیان زیادی در رده های مهم وحساس مملکتی برای رشد،توسعه وسرافرازی ایران عزیز ازخود مایه گذاشتند.
فرزندانی که  رشدوبالندگی آنان نتیجه تعهدوشایستگی آنان بوده است.کسانیکه در این نوشتار،توسط قلم بدستی بی انصاف وحرمت شکن مورد هجمه قرارگرفته اند،هرگزباتخریب وتخطئه رقیبان مدارج مدیریتی را طی ننموده اند.بلکه بخاطر ضمیری پاک وگفتاری صادق از محرومترین نقطه  این سرزمین قد علم کردند،وخود را به سیستم مدیریتی مملکت تحمیل نمودند.
بدون شک نه تنها ما بعنوان  هم استانیهای این عزیزان بلکه همه ی قوم لرودر شعاعی گسترده تر همه ی کسانی که قلبشان برای سربلندی واعتلای  ایران زمین می طپد ،بداشتن چنین فرزندانی به خود میبالد .
لذا این عمل زشت ،کریه ودور از منش انسانی  ،که فرزندان ما را با بدترین الفاظ تخریب نموده اند  ،محکوم  وبه دست اندرکاران اجیر شده نشریه مذکور یادآوری می نماییم که امروزه عملکرد شما وهم قطارانتان باعث گردید تامیدان رقابت را برمردم تنگ وپای تدبیر  آنان را لنگ نمایید.
اکنون برکسی پوشیده نیست که فقر،فاقه،یاس ونامیدی مردم چیزی نیست جز رفتاروعملکردشما براریکه قدرت .
ولی این را بدانید  این  رفتار ناشایست  شما تا ابدالدهردر اذهان این ملت نقش خواهدبست واین ملت راه خود را با تدبیر ،تامل ،صبروحوصله  به امید آینده ای بهتر واستقرار عدل وانصاف و رعایت اخلاقی که برمدار اندیشه ای آریایی استوار خواهد بود،میپیماید.

منبع: راک نیوز

/ 0 نظر / 30 بازدید