پیام تبریک مدیران وشخصیتهای کهگیلویه و بویراحمد خطاب به تاج گردون

پیام تبریک مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به دکتر تاج گردون

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای دکتر غلامرضا تاج گردون
نماینده ساعی و با تدبیر مردم شریف گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی
انتخاب مجدد جنابعالی بعنوان رئیس کمیسیون  برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان فهیم مجلس شورای اسلامی بیانگر درایت ، توانمندی ، شایستگی و فرهیختگی جنابعالی در امر برنامه ریزی اقتصادی و تدوین بودجه ملی در این برهه حساس تاریخی میباشد.
این انتخاب مایه مباهات و افتخار همه  آحاد مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و امیدواری  بیش از پیش کشاورزان و روستائیان  سراسر میهن اسلامی خصوصا هم استانهیای محروممان  میباشد.
امیدواریم در تداوم مشی اصلاح طلبانه جنابعالی و درسایه تدبیری که از جنابعالی انتظار میرود شاهد توسعه بیش از پیش بخش کشاورزی  و همچنین عمران و آبادنی روستاهای کشور  باشیم.
هوشنگ جهانبخش
مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک جمعی از اهالی فوتبال استان

جناب آقای دکتر تاجگردون

انتخاب مجدد و شایسته حضرتعالی به عنوان ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس را تبریک گفته و امیدواریم که به مانند گذشته در راستای اعتلای فوتبال استان که نمونه ای از آن احداث زمین های متعدد چمن مصنوعی و دهها اقدام اثر گذار دیگر در حوزه ورزش استان بوده تلاش داشته  و  همچنان در این مسئولیت توفیق خدمت داشته باشید
سید پرویز موسوی رئیس هیت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد و روسای هیات‌های هشت‌گانه فوتبال استان و جمعی از پیشکسوتان، بازیکنان و داوران کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک جمعی از اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

انتخاب شایسته و مجدد حضرتعالی با اکثریت قاطع آرای نمایندگان، به عنوان ریس مهمترین کمیسیون تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور یعنی برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی که فصلی دیگر از افتخارات فرزندان شایسته لر و جنوب کشور است، موجی از نشاط و خوشحالی آحاد مردم استان را فراهم نمود.
این موفقیت ارزشمند و افتخارآفرین را خدمت حضرتعالی و عموم مردم استان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان خواهان سربلندی و عزت روز افزون سرمایه های انسانی استان، الخصوص حضرتعالی هستیم.
امیدوارم در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در سال «دولت، ملت و همدلی و همزبانی»، مدیران و مسئولان استانی با درایت، تدبیر و همبستگی بیش از پیش این فرصت پیش آماده را برای توسعه و محرومیت زدایی استان مغتنم شمارند.
من الله التوفیق
جمعی از اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای دکتر تاجگردون نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شواری اسلامی
با سلام
بدین وسیله انتخاب مجدد شما به عنوان به ریاست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، که نشان دهنده شایستگی و ظرفیت های ملی آن جناب می باشد را به همه دوستداران توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، مردم فهیم استان و جنابعالی تبریک عرض میکنیم.
امید است که حضور شما در این سمت همچنان منشاء اثرات خیر و خدمات شایسته در سطح ملی و استانی باشد.

سیدعلی لدنی نژاد
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت انتخاب مجدد و شایسته حضرتعالی را به سمت رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای را تبریک می‌گویم.
امید است با اتکاء به خداوند همچون گذشته بر اساس تخصص، تجربه و توانایی که حضرتعالی از آن بهره‌مند هستید و با همدلی و همزبانی با سایر نمایندگان و استاندار محترم استان در راستای تحقق برنامه‌های مورد نظر و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد، گام‌های موفقیت و خدمت صادقانه را بردارید.
حجت‌الله دبیقی
رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک مدیرکل حمل و نقل استان به تاجگردون

با انتخاب غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان پیام تبریکی برای وی ارسال کرد.

متن پیام علی خوان پایه خطاب به دکتر تاجگردون در پی می‌آید:

جناب آقای دکتر غلامرضاتاج گردون
نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی
انتخاب مجدد جنابعالی را به عنوان ریاست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،که نشان از لیاقت و شایستگی حضرتعالی می باشد را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات روزافزون را مسئلت دارم.
عزت زیاد توفیقات مستدام
علی خوان پایه
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد

تبریک مدیرکل منابع طبیعی

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی انتخاب تاجگردون را به عنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تبریک گفت.
جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون
ریاست محترم کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی
انتصاب مجدد حضرتعالی با رای قاطع اعضاء کمیسیون، بعنوان ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که نشان از توانایی و دانش اجرایی شما می باشد را تبریک عرض می نمایم. امید است در چنین جایگاهی زمینه ساز تحقق محرومیت زدایی، رشد و توسعه استان با رویکرد مثبت دولت تدبیر و امید شوید.
عزت الله بهشتی فرد
مدیر کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد

 

پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور استان
جناب آقای دکتر تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی
با سلام
انتخاب و حضور مجدد جنابعالی در راس یکی از موثرترین کمیسیون‌های برنامه ریز و تصمیم ساز مجلس شورای اسلامی را که موید تخصص، تجربه، دانایی و توانایی جنابعالی می باشد را به نمایندگی از بخشی از جامعه دانشگاهی تبریک و اعلام آمادگی خود و همکاران را جهت همکاری، همفکری و ارائه برنامه و راهکار در راستای تعامل بین دانشگاه و مسئولین برنامه‌ریز، برای تحقق برنامه‌های مورد نظر و به خصوص حمایت از توسعه استان اعلام و امید است که حضور جنابعالی دراین منصب به توسعه آموزش عالی در استان بیش از پیش کمک نماید.

تبریک مدیرکل گردشگری استان به تاجگردون

 مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در پیامی انتخاب مجدد تاجگردون را به عنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

جناب آقای دکتر تاجگردون

نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از سوی نمایندگان محترم که نشان از تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی در حوزه های مختلف اقتصادی و مدیریتی دارد، تبریگ می گوییم.

امیدواریم در این جایگاه بتوانید زمینه رشد وتعالی سرزمین چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد را فراهم سازید.

اینجانب از خداوند متعال برای جنابعالی، هیئت رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شواری اسلامی  آرزوی توفیق روز افزون دارم.

محمود باقری
مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد

 پیام تبریک مدیرکل گمرک استان کهگیلویه و بویراحمد

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای دکتر تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی
انتخاب مجدد شما با اکثریت آرا توسط اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، نشان از تعهد، دانش و عملکرد درخشان جنابعالی بوده است.
ضمن عرض تبریک این موفقیت به جنابعالی و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، توفیقات روزافزون برای شما و همه خدمتگذاران جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

بهنام احمدی مدیرکل گمرک استان


/ 0 نظر / 99 بازدید