تاج گردون خطاب به نوبخت : مارگون را شهرستان کنید

تبدیل شدن بخش مارگون به شهرستان شدن مورد توافق قرار گرفت و گزارش نهایی کارشناسان وزارت کشور تقدیم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور شد.

به گزارش آبشارخبر به نقل ازکبنانیوز ، سال‌های زیادی است که مردم شهر مارگون پیگیر شهرستان شدن این بخش می‌باشند، اما به دلایل مختلف این مهم تاکنون محقق نشده است. ولی اخیراً با پیگیری مسئولان استان و نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی این مهم در حال نهایی شدن می‌باشد که در جدیدترین اقدام  غلام‌رضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مکاتبه‌ای با نوبخت ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و معاون رئیس جمهور خواستار رفع سریع موانع در این زمینه گردیده‌اند.شهرستان شدن مارگون می‌تواند به خروج این شهر از بن بست و رونق اقتصادی آن کمک شایانی نماید.

بر پایه این گزارش، غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا، شهرستان شدن مارگون را به عنوان مطالبه مردم این منطقه به صورت جد پیگیری کرد و مکاتبات متعددی در این خصوص انجام داد.

مسئولان و نمایندگان مجلس استان کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر حوزه انتخابیه نگاه ویژه‌ای به همه استان دارند.

نماینده گچساران و باشت در افزایش اعتبارات بیمارستان یاسوج، بودجه طرح‌های جاده چهار خطه یاسوج-سمیرم، سد تنگ سرخ، آب شهرستان بهمئی و جاده پاتاوه به دهدشت نقش مبرزی داشت.

MARGON

/ 0 نظر / 58 بازدید