دعوت از دکتر غلامرضا تاجگردون برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری

بسمه تعالی

مردم شریف ایران

همانگونه که مستحضرید در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ایران اسلامی هستیم، شما مردم شریف پس از فراز ونشیبهای زیاد همچنان امیدوار به آینده در جستجوی مردی هستید که با داشتن تدبیر وتدبر، دانش وتخصص  وایمان وتعهد، کشور را در راستای پیشرفت وترقی مدیریت نماید.

اعتقاد داریم دکتر غلامرضا تاجگردون ضمن داشتن شرایط یاد شده از توانمندیها و قابلیتهای بی نظیری در اداره امور اقتصادی  وبرنامه ریزی ملی برخوردار است.

به ما بپیوندید تا همصدا  از وی بخواهیم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری پیوسته و توانمندیهای بی نظیر خودرا در این عرصه  به معرض انتخاب ملت بگذارد.

"کمپین ملی دعوت از دکتر تاجگردون برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری"

 

/ 4 نظر / 21 بازدید
محمود سعیدی

ضمن تشکر از ایشان دعوت نموده وحمایت میکنیم. او میتواند

دلسوز

سلام بر دکترپرتلاش و نماینده عزیز مردم گچساران و باشت جناب آقای دکتر یک سوال و یک درخواست از شما دارم لطفا بررسی کنید چه دلیلی دارد که اداره کل اوقاف و امور خیریه به شده به دنبال انتصاب آقای خادمیان به عنوان هیئت امنامسجد شهیدان هستند؟ ایا موضوع این است که هر چه آقای ب. د ازاستان خواست همان باید اجرا بشود و همه باید مطیع او باشند؟ایا میدانید که با فشار های ایشان تاکنون نشده که برای امامزاده شاخص استان حرم حضرت بی بی حکیمه و مسجد اول استان مسجد شهیدان هیئت امنا گذاشت؟ آیا چون ایشان قبلا گچساران رئیس بوده و با بعضی از سیاسیون شهرستان ارتباط دارد باید با فشار بر همه چیز دخالت کرده و مسئولین شهرستانی را تهید نماید؟

قاسم

درخدمت صفری ازکامفیر وز فارس

قاسم

درخدمت صفری ازکامفیر وز فارس ش09177122601