همگامی با جریان “خدمت بی منت” در گچساران وباشت
ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: h ،آبشارخبر ،تاجگردون

سید محمد صادقی: ۸ سال پیش آن زمان که غلامرضا تاجگردون دیرهنگام قصد شرکت در انتخابات دوره هشتم مجلس شورای اسلامی کرد بسیاری از نیروهای سیاسی شهرستان تصمیم خود را برای انتخاب کاندیدا مورد نظرگرفته بودند و به رغم اعتقاد به اصلح بودن وی به دلایل زیادی دیگر امکان تغییر نظر خود را نداشتند.

فضای انتخابات های بعد از انتخابات مجلس ششم و تعدد کاندیداهایی که تقریباً همگی در یک سطح بودند آراء گچساران را چند قطبی و شناور کرده بود و هر زمان گروهی موفق میشد کمی خود را نسبت به رقبا بالاتر بکشد.. جعفری،حسینی،خورشیدی، ….. کانون های فعالیت های انتخاباتی بودند و نیروهای سیاسی شهرستان در این چند جبهه تقسیم میشدند و با تکرار چند باره این رقابت، جامعه ناخواسته به مسیری افتاد که تحول در آن محتاج یک معجزه بود.

به نظر میرسد بعد از گذشت ۳ سال از وکالت تاجگردون این معجزه تحقق یافته و دیگر شاهد فضای چند قطبی در انتخابات نخواهیم بود.کم و کیف وکالت تاجگردون در این مدت سطح مطالبات مردم از نماینده شان را آنقدر بالا برده که فقط حضور چهره هایی ملی نظیر خود او در انتخابات قابل قبول است و مردم هرگز حاضر نیستند از میان انبوه معلمین بازنشسته و مدیران خرد کسی را بر کرسی وکالت گچساران و باشت که الان دیگر برای خودش اسم و رسمی پیدا کرده بنشانند.
tajgardoon

غلامرضا تاجگردون هرچند توانست در سال ۹۰ نزدیک به ۳۰ هزار رای را کسب  کند اما ۵۰ هزار نفر هم غالباً به دلیل عدم شناخت کافی از وی و عدم اعتمادی که در حرف ها و تبلیغات کاندیدا های سالهای قبل دیده بودند وی را انتخاب نکردند.

هر چند او گفته بود که نماینده همه مردم خواهد بود و در عمل هم میتوان به وضوح این مسئله را دید ولی به رسم معمول و سنت مقبول او باید در مدیریت ها از کسانی بهره میبرد که از او حمایت کرده بودند و به وی رای داده بودند.با وجود آگاهی تاجگردون از پتانسیل بالای نیروهای نخبه شهرستان ولی او تا به امروز به دلایلی که ذکر خواهد شد نتوانسته شهرستان را از وجود همه این عزیزان بهره مند کند.

در فضای بعد از انتخابات مجلس نهم پاره ای از طرفداران تاجگردون به رغم اطلاع از روحیه و منش او سعی میکنند از وی چماقی بسازند و هر جا که لازم دیدند بر سر هر موضوعی آن را بر سر رقبای خود بکوبند.رقبایی که اختلافاتی مثل مسائل خانوادگی،جناحی،قومی و قبیله ای آنها را به زور به جبهه دیگری در انتخابات سوق داده بود اما هرگاه که خبر موفقیت های غلامرضا را در رسانه ها میبینند سرتاپا غرور شده و به خود و فرزند دیارشان میبالند.

اکنون که به سال پایانی از دوره اول وکالت تاجگردون پای نهاده ایم برای آنان که بی غرض و منصفانه به پیرامون خود نظر میکنند تفاوت تاجگردون و مدل توسعه او با سایر گفتمانهای ارائه شده ظرف سالهای گذشته قابل تشخیص است.

از طرفی بالا رفتن وسعت و عمق پروژه های عمرانی و از طرفی تثبیت عددی قابل توجه در سهم گچساران از مدیریت کلان استان دلسوزان شهرستان را متوجه این موضوع میکند که چرا نباید در این شرایط از تمام سرمایه های انسانی شهرستان استفاده شود.چرا نباید لج بازی را به کناری زد و خود را از شر پس لرزه های تقسیم بندی های بی قاعده دهه هشتاد خلاص کنیم و با تمام قوا رو به توسعه شهرستان به پیش رویم.

سالیان سال نگاه حزبی و قومی چه دستاوردی برای ما داشته که هنوز بخواهیم بعد از سه دهه به طناب پوسیده احزاب برای رهایی از مشکلات بیشمار چنگ بزنیم.حتی خود بزرگان و پیشکسوتان احزاب در گچساران که غالباً به مرور از نگاه سیاسی صرف فارغ شده اند و نگاه عرفی و مردمی پیدا کرده اند اصراری برای بسیج مردم در این جبهه ها ندارند.کدام حزب سیاسی است که بخواهد یا بتواند یکی از فرزندان ما را در سمت یکی از کمیسیون های مجلس بنشاند؟؟

ایشان پذیرفته اند که با توجه به بغرنج شدن مشکلات معیشتی مردم، فرسایش ابنیه و امکانات زیربنایی شهرستان و پیدایش معضلات عدیده اجتماعی، دیگر چون سابق لزومی به اشاعه ارزشهای حزبی و گروهی به عنوان راه نجات نیست و فعلاً به خاطر مردم گچساران کمی فتیله فعالیت های سیاسی را پائین کشیده اند.

اما در این میان درحالی که به اقتضای شرایط،به جهت همدلی و همراهی با مردم و به پاس خدمات تاجگردون به شهرستان بسیاری از بزرگان اصولگرای گچساران هم به مصلحت سکوت اختیار کرده اند عده ای فرصت طلب تازه کار به قصد سرمایه گذاری برای آینده سیاسی خود و مطرح شدن نامشان،علم مخالفت با تاجگردون را در زمین اصول بلند کرده اند.

گمان میکنند اگر امروز به هر بهانه ای به عملکرد وکیل مردم خرده بگیرند و انتقاد کنند فردا روز که شرایط سیاسی به گونه ای دیگر شد میتوانند طلبکار جریان اصولگرا باشند و با یادآوری این روزها محوریت این جریان را از آن خود کنند.انتقادهایی که فاقد رعایت حداقل معیارهای اخلاقی است و غالباً بر مبنای اخبار دروغ و کتمان واقعیات عینی صورت میگیرد.

در هر حال تاجگردون از ابتدای حضورش برنامه خود را برای توسعه در شهرستان در قالب برنامه ای حداقل هشت ساله تدوین کرده و بی شک تنوع و شدت و ضعف فعالیتهای وی در سال ۹۴ تفاوتی با ۹۳ و ۹۵ نخواهد داشت و انتخابات ۷ اسفند ۹۴ تنها زمانی است برای به روز کردن سبد نیروی انسانی شهرستان،یارگیری تازه و دمیدن جانی دوباره در پیکره جریان خدمت بی منت و تبدیل آن به جبهه ای فراگیر که شامل تمامی سلایق و اندیشه ها باشد.

جریانی که امروزه به دلیل کنار ماندن پاره ای از نخبگان سیاسی و مدیریتی شهرستان به دلایل مختلف با تمام توان در عرصه حضور ندارد و همین موضوع باعث شده فشار زیادی بردوش شخص نماینده مردم باشد و وقتی را که میتواند صرف احقاق حقوق تضییع شده مردم دیارش کند به اجبار صرف مسائل منطقه ای ونظارت هفتگی بر حسن اجرای کارها کند.

نخبگان شهرستان هیچ توجیهی برای کنار ماندن از جریان متکثر و عمومی “جبهه فراگیر خدمت بی منت” نخواهند داشت و ماه های آینده فرصتی است تاریخی برای همگرایی و هم زبانی همه نخبگان و نیروهای انسانی شهرستان حول تفکری که دکتر غلامرضا تاجگردون منادی و مجری آن بوده است.

پس در روزها و ماه های آینده بیاییم به نام بزرگ گچساران بیاندیشیم و به سهم خود در آبادانی آن بکوشیم و به بهانه اختلافات کهنه و کوچک این دیار و مردمش را از نعمت توانمندی فرزندانش بی بهره نسازیم.


رویای جبهه پایداری برای گچساران وباشت/پاسخ لطیف رستاد
ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: jh[

 

taj
حجت‌الاسلام قاسم روانبخش روزگذشته درگچساران  در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی که نظر شما در خصوص نتیجه رقابت اصولگرایان گچساران در برابر رقیب اصلاح‌طلب در انتخابات آینده مجلس ‌چیست؟ اظهار کرد: پیش‌بینی شخص شما باید از ناحیه علم غیب باشد، در گذشته نیز در بسیاری از شهرها با حرکت خلاف قانون و قبل از انتخابات با نصب چند پوستر و عکس سعی در القای پیروزی خود به مردم را داشته‌اند اما اینگونه نشد.

 

وی افزود: در سال ۸۴ هاشمی رفسنجانی با تبلیغات گسترده خیابانی اعلام پیروزی کرد و شکست خورد، بعد از آن هم یکی از سران فتنه در سال ۸۸ همین ادعا را داشت، بنابراین ادعای چنین پیش‌بینی‌ و پیش‌گویی ادعای غلطی است.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان تصریح کرد: باید صبر کرد تا بعد از انتخابات ببینیم چه کسی از صندوق‌های رأی بیرون می‌آید و مردم هر کسی را که انتخاب کرده باشند ما نیز قبول داریم.

روانبخش تأکید کرد: اینکه از شکست قطعی اصولگرایان سخن می‌گویید، سخنی اشتباه است، نشستی که دیروز در گچساران به مناسبت یادوآره شهدای موتلفه با حضور حزب موتلفه و جبهه پایداری برگزار شد نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است، وقتی عضو جبهه پایداری در مراسم شهدای حزب موتلفه سخنرانی می‌کند، نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است و قطعا وحدت اصولگرایان به نتیجه می‌رسد.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان ‌با بیان اینکه فرقی ندارد هر شخصی رأی بیاورد نماینده مردم یک شهرستان است، عنوان کرد: اینکه کاندیداهای اصلاح‌طلبان در خیابان بنر و تابلو نصب کنند که حمایت فلان طایفه را از خود نشان دهند درست نیست.

وی ‌با طرح سئوالی گفت: آیا از تمامی اعضای آن طایفه رأی‌گیری شده و آیا این نظر همه مردم است یانظر خان و خان‌بازی همانند دوران گذشته؟

بنظر میرسد پایداری ها برای رسیدن  گزینه خویش درگچساران به کرسی  مجلس ،نسخه قبل از انتخابات نهم را برای تاجگردون پیچیده اند.

……………………………………………………………………

بهمن ماه نود ،قبل از انتخابات دور نهم بود که هفته نامه ۹دی به صاحب امتیازی حمید رسایی حمله شدیدی را علیه تاجگردون تدارک دیدکه درآن بدون رعایت انصاف ،گذشته خانواده وی را به هرچیزی بجزانقلاب گره زده بود که البته اگرچه همان روزها اصلاح طلبان تریبونی را نداشتند و همای اقبال پایداری ها هرجا دلش میخواست می نشست .

اوج حملات پایداری ها به تاجگردون و دیگر فرزندان هم استانی بجایی رسیده بود که از انصاف دریادداشت آنها به چشم نمیخورد.

برای یاد آوری آنها روزها جوابیه ای که توسط مهندس لطیف رستاد درحمایت ازتاجگردون وفرزندان شایسته استان به نشریه ۹دی داده شد در زیر آورده شد:

پاسخ مهندس لطیف رستاد به مطلب منتشر شده در هفته نامه ۹ دی

 (پرگاری که اختلال حواس پیداکند،  بیضی ترسیم میکند) 
حمدوسپاس بی حد ،خدایی راسزاست که قانون عدل ،انصاف و  اصول مساوات راگسترانیده است . 
امروزمطلبی  را که در هفته نامه ۹دی علیه بچه های استان منتشر  گردیده ، مطالعه نمودم وآنچه خاطر اینجانب  و هم  استانی هایم  را آزرده  نموده، تهمت وافترابستن  به فرزندان لایق وخدوم استان بوده که سالیان زیادی در رده های مهم وحساس مملکتی برای رشد،توسعه وسرافرازی ایران عزیز ازخود مایه گذاشتند.
فرزندانی که  رشدوبالندگی آنان نتیجه تعهدوشایستگی آنان بوده است.کسانیکه در این نوشتار،توسط قلم بدستی بی انصاف وحرمت شکن مورد هجمه قرارگرفته اند،هرگزباتخریب وتخطئه رقیبان مدارج مدیریتی را طی ننموده اند.بلکه بخاطر ضمیری پاک وگفتاری صادق از محرومترین نقطه  این سرزمین قد علم کردند،وخود را به سیستم مدیریتی مملکت تحمیل نمودند.
بدون شک نه تنها ما بعنوان  هم استانیهای این عزیزان بلکه همه ی قوم لرودر شعاعی گسترده تر همه ی کسانی که قلبشان برای سربلندی واعتلای  ایران زمین می طپد ،بداشتن چنین فرزندانی به خود میبالد .
لذا این عمل زشت ،کریه ودور از منش انسانی  ،که فرزندان ما را با بدترین الفاظ تخریب نموده اند  ،محکوم  وبه دست اندرکاران اجیر شده نشریه مذکور یادآوری می نماییم که امروزه عملکرد شما وهم قطارانتان باعث گردید تامیدان رقابت را برمردم تنگ وپای تدبیر  آنان را لنگ نمایید.
اکنون برکسی پوشیده نیست که فقر،فاقه،یاس ونامیدی مردم چیزی نیست جز رفتاروعملکردشما براریکه قدرت .
ولی این را بدانید  این  رفتار ناشایست  شما تا ابدالدهردر اذهان این ملت نقش خواهدبست واین ملت راه خود را با تدبیر ،تامل ،صبروحوصله  به امید آینده ای بهتر واستقرار عدل وانصاف و رعایت اخلاقی که برمدار اندیشه ای آریایی استوار خواهد بود،میپیماید.

منبع: راک نیوز


رویای جبهه پایداری برای گچساران وباشت/پاسخ لطیف رستاد
ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: jh[

 

taj
حجت‌الاسلام قاسم روانبخش روزگذشته درگچساران  در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی که نظر شما در خصوص نتیجه رقابت اصولگرایان گچساران در برابر رقیب اصلاح‌طلب در انتخابات آینده مجلس ‌چیست؟ اظهار کرد: پیش‌بینی شخص شما باید از ناحیه علم غیب باشد، در گذشته نیز در بسیاری از شهرها با حرکت خلاف قانون و قبل از انتخابات با نصب چند پوستر و عکس سعی در القای پیروزی خود به مردم را داشته‌اند اما اینگونه نشد.

 

وی افزود: در سال ۸۴ هاشمی رفسنجانی با تبلیغات گسترده خیابانی اعلام پیروزی کرد و شکست خورد، بعد از آن هم یکی از سران فتنه در سال ۸۸ همین ادعا را داشت، بنابراین ادعای چنین پیش‌بینی‌ و پیش‌گویی ادعای غلطی است.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان تصریح کرد: باید صبر کرد تا بعد از انتخابات ببینیم چه کسی از صندوق‌های رأی بیرون می‌آید و مردم هر کسی را که انتخاب کرده باشند ما نیز قبول داریم.

روانبخش تأکید کرد: اینکه از شکست قطعی اصولگرایان سخن می‌گویید، سخنی اشتباه است، نشستی که دیروز در گچساران به مناسبت یادوآره شهدای موتلفه با حضور حزب موتلفه و جبهه پایداری برگزار شد نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است، وقتی عضو جبهه پایداری در مراسم شهدای حزب موتلفه سخنرانی می‌کند، نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است و قطعا وحدت اصولگرایان به نتیجه می‌رسد.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان ‌با بیان اینکه فرقی ندارد هر شخصی رأی بیاورد نماینده مردم یک شهرستان است، عنوان کرد: اینکه کاندیداهای اصلاح‌طلبان در خیابان بنر و تابلو نصب کنند که حمایت فلان طایفه را از خود نشان دهند درست نیست.

وی ‌با طرح سئوالی گفت: آیا از تمامی اعضای آن طایفه رأی‌گیری شده و آیا این نظر همه مردم است یانظر خان و خان‌بازی همانند دوران گذشته؟

بنظر میرسد پایداری ها برای رسیدن  گزینه خویش درگچساران به کرسی  مجلس ،نسخه قبل از انتخابات نهم را برای تاجگردون پیچیده اند.

……………………………………………………………………

بهمن ماه نود ،قبل از انتخابات دور نهم بود که هفته نامه ۹دی به صاحب امتیازی حمید رسایی حمله شدیدی را علیه تاجگردون تدارک دیدکه درآن بدون رعایت انصاف ،گذشته خانواده وی را به هرچیزی بجزانقلاب گره زده بود که البته اگرچه همان روزها اصلاح طلبان تریبونی را نداشتند و همای اقبال پایداری ها هرجا دلش میخواست می نشست .

اوج حملات پایداری ها به تاجگردون و دیگر فرزندان هم استانی بجایی رسیده بود که از انصاف دریادداشت آنها به چشم نمیخورد.

برای یاد آوری آنها روزها جوابیه ای که توسط مهندس لطیف رستاد درحمایت ازتاجگردون وفرزندان شایسته استان به نشریه ۹دی داده شد در زیر آورده شد:

پاسخ مهندس لطیف رستاد به مطلب منتشر شده در هفته نامه ۹ دی

 (پرگاری که اختلال حواس پیداکند،  بیضی ترسیم میکند) 
حمدوسپاس بی حد ،خدایی راسزاست که قانون عدل ،انصاف و  اصول مساوات راگسترانیده است . 
امروزمطلبی  را که در هفته نامه ۹دی علیه بچه های استان منتشر  گردیده ، مطالعه نمودم وآنچه خاطر اینجانب  و هم  استانی هایم  را آزرده  نموده، تهمت وافترابستن  به فرزندان لایق وخدوم استان بوده که سالیان زیادی در رده های مهم وحساس مملکتی برای رشد،توسعه وسرافرازی ایران عزیز ازخود مایه گذاشتند.
فرزندانی که  رشدوبالندگی آنان نتیجه تعهدوشایستگی آنان بوده است.کسانیکه در این نوشتار،توسط قلم بدستی بی انصاف وحرمت شکن مورد هجمه قرارگرفته اند،هرگزباتخریب وتخطئه رقیبان مدارج مدیریتی را طی ننموده اند.بلکه بخاطر ضمیری پاک وگفتاری صادق از محرومترین نقطه  این سرزمین قد علم کردند،وخود را به سیستم مدیریتی مملکت تحمیل نمودند.
بدون شک نه تنها ما بعنوان  هم استانیهای این عزیزان بلکه همه ی قوم لرودر شعاعی گسترده تر همه ی کسانی که قلبشان برای سربلندی واعتلای  ایران زمین می طپد ،بداشتن چنین فرزندانی به خود میبالد .
لذا این عمل زشت ،کریه ودور از منش انسانی  ،که فرزندان ما را با بدترین الفاظ تخریب نموده اند  ،محکوم  وبه دست اندرکاران اجیر شده نشریه مذکور یادآوری می نماییم که امروزه عملکرد شما وهم قطارانتان باعث گردید تامیدان رقابت را برمردم تنگ وپای تدبیر  آنان را لنگ نمایید.
اکنون برکسی پوشیده نیست که فقر،فاقه،یاس ونامیدی مردم چیزی نیست جز رفتاروعملکردشما براریکه قدرت .
ولی این را بدانید  این  رفتار ناشایست  شما تا ابدالدهردر اذهان این ملت نقش خواهدبست واین ملت راه خود را با تدبیر ،تامل ،صبروحوصله  به امید آینده ای بهتر واستقرار عدل وانصاف و رعایت اخلاقی که برمدار اندیشه ای آریایی استوار خواهد بود،میپیماید.

منبع: راک نیوز


رویای جبهه پایداری برای گچساران وباشت/پاسخ لطیف رستاد
ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: jh[

 

taj
حجت‌الاسلام قاسم روانبخش روزگذشته درگچساران  در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی که نظر شما در خصوص نتیجه رقابت اصولگرایان گچساران در برابر رقیب اصلاح‌طلب در انتخابات آینده مجلس ‌چیست؟ اظهار کرد: پیش‌بینی شخص شما باید از ناحیه علم غیب باشد، در گذشته نیز در بسیاری از شهرها با حرکت خلاف قانون و قبل از انتخابات با نصب چند پوستر و عکس سعی در القای پیروزی خود به مردم را داشته‌اند اما اینگونه نشد.

 

وی افزود: در سال ۸۴ هاشمی رفسنجانی با تبلیغات گسترده خیابانی اعلام پیروزی کرد و شکست خورد، بعد از آن هم یکی از سران فتنه در سال ۸۸ همین ادعا را داشت، بنابراین ادعای چنین پیش‌بینی‌ و پیش‌گویی ادعای غلطی است.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان تصریح کرد: باید صبر کرد تا بعد از انتخابات ببینیم چه کسی از صندوق‌های رأی بیرون می‌آید و مردم هر کسی را که انتخاب کرده باشند ما نیز قبول داریم.

روانبخش تأکید کرد: اینکه از شکست قطعی اصولگرایان سخن می‌گویید، سخنی اشتباه است، نشستی که دیروز در گچساران به مناسبت یادوآره شهدای موتلفه با حضور حزب موتلفه و جبهه پایداری برگزار شد نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است، وقتی عضو جبهه پایداری در مراسم شهدای حزب موتلفه سخنرانی می‌کند، نشانه وحدت و همدلی اصولگرایان است و قطعا وحدت اصولگرایان به نتیجه می‌رسد.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان ‌با بیان اینکه فرقی ندارد هر شخصی رأی بیاورد نماینده مردم یک شهرستان است، عنوان کرد: اینکه کاندیداهای اصلاح‌طلبان در خیابان بنر و تابلو نصب کنند که حمایت فلان طایفه را از خود نشان دهند درست نیست.

وی ‌با طرح سئوالی گفت: آیا از تمامی اعضای آن طایفه رأی‌گیری شده و آیا این نظر همه مردم است یانظر خان و خان‌بازی همانند دوران گذشته؟

بنظر میرسد پایداری ها برای رسیدن  گزینه خویش درگچساران به کرسی  مجلس ،نسخه قبل از انتخابات نهم را برای تاجگردون پیچیده اند.

……………………………………………………………………

بهمن ماه نود ،قبل از انتخابات دور نهم بود که هفته نامه ۹دی به صاحب امتیازی حمید رسایی حمله شدیدی را علیه تاجگردون تدارک دیدکه درآن بدون رعایت انصاف ،گذشته خانواده وی را به هرچیزی بجزانقلاب گره زده بود که البته اگرچه همان روزها اصلاح طلبان تریبونی را نداشتند و همای اقبال پایداری ها هرجا دلش میخواست می نشست .

اوج حملات پایداری ها به تاجگردون و دیگر فرزندان هم استانی بجایی رسیده بود که از انصاف دریادداشت آنها به چشم نمیخورد.

برای یاد آوری آنها روزها جوابیه ای که توسط مهندس لطیف رستاد درحمایت ازتاجگردون وفرزندان شایسته استان به نشریه ۹دی داده شد در زیر آورده شد:

پاسخ مهندس لطیف رستاد به مطلب منتشر شده در هفته نامه ۹ دی

 (پرگاری که اختلال حواس پیداکند،  بیضی ترسیم میکند) 
حمدوسپاس بی حد ،خدایی راسزاست که قانون عدل ،انصاف و  اصول مساوات راگسترانیده است . 
امروزمطلبی  را که در هفته نامه ۹دی علیه بچه های استان منتشر  گردیده ، مطالعه نمودم وآنچه خاطر اینجانب  و هم  استانی هایم  را آزرده  نموده، تهمت وافترابستن  به فرزندان لایق وخدوم استان بوده که سالیان زیادی در رده های مهم وحساس مملکتی برای رشد،توسعه وسرافرازی ایران عزیز ازخود مایه گذاشتند.
فرزندانی که  رشدوبالندگی آنان نتیجه تعهدوشایستگی آنان بوده است.کسانیکه در این نوشتار،توسط قلم بدستی بی انصاف وحرمت شکن مورد هجمه قرارگرفته اند،هرگزباتخریب وتخطئه رقیبان مدارج مدیریتی را طی ننموده اند.بلکه بخاطر ضمیری پاک وگفتاری صادق از محرومترین نقطه  این سرزمین قد علم کردند،وخود را به سیستم مدیریتی مملکت تحمیل نمودند.
بدون شک نه تنها ما بعنوان  هم استانیهای این عزیزان بلکه همه ی قوم لرودر شعاعی گسترده تر همه ی کسانی که قلبشان برای سربلندی واعتلای  ایران زمین می طپد ،بداشتن چنین فرزندانی به خود میبالد .
لذا این عمل زشت ،کریه ودور از منش انسانی  ،که فرزندان ما را با بدترین الفاظ تخریب نموده اند  ،محکوم  وبه دست اندرکاران اجیر شده نشریه مذکور یادآوری می نماییم که امروزه عملکرد شما وهم قطارانتان باعث گردید تامیدان رقابت را برمردم تنگ وپای تدبیر  آنان را لنگ نمایید.
اکنون برکسی پوشیده نیست که فقر،فاقه،یاس ونامیدی مردم چیزی نیست جز رفتاروعملکردشما براریکه قدرت .
ولی این را بدانید  این  رفتار ناشایست  شما تا ابدالدهردر اذهان این ملت نقش خواهدبست واین ملت راه خود را با تدبیر ،تامل ،صبروحوصله  به امید آینده ای بهتر واستقرار عدل وانصاف و رعایت اخلاقی که برمدار اندیشه ای آریایی استوار خواهد بود،میپیماید.

منبع: راک نیوز


پیام تبریک مدیران وشخصیتهای کهگیلویه و بویراحمد خطاب به تاج گردون
ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی:

پیام تبریک مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به دکتر تاج گردون

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای دکتر غلامرضا تاج گردون
نماینده ساعی و با تدبیر مردم شریف گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی
انتخاب مجدد جنابعالی بعنوان رئیس کمیسیون  برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان فهیم مجلس شورای اسلامی بیانگر درایت ، توانمندی ، شایستگی و فرهیختگی جنابعالی در امر برنامه ریزی اقتصادی و تدوین بودجه ملی در این برهه حساس تاریخی میباشد.
این انتخاب مایه مباهات و افتخار همه  آحاد مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و امیدواری  بیش از پیش کشاورزان و روستائیان  سراسر میهن اسلامی خصوصا هم استانهیای محروممان  میباشد.
امیدواریم در تداوم مشی اصلاح طلبانه جنابعالی و درسایه تدبیری که از جنابعالی انتظار میرود شاهد توسعه بیش از پیش بخش کشاورزی  و همچنین عمران و آبادنی روستاهای کشور  باشیم.
هوشنگ جهانبخش
مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک جمعی از اهالی فوتبال استان

جناب آقای دکتر تاجگردون

انتخاب مجدد و شایسته حضرتعالی به عنوان ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس را تبریک گفته و امیدواریم که به مانند گذشته در راستای اعتلای فوتبال استان که نمونه ای از آن احداث زمین های متعدد چمن مصنوعی و دهها اقدام اثر گذار دیگر در حوزه ورزش استان بوده تلاش داشته  و  همچنان در این مسئولیت توفیق خدمت داشته باشید
سید پرویز موسوی رئیس هیت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد و روسای هیات‌های هشت‌گانه فوتبال استان و جمعی از پیشکسوتان، بازیکنان و داوران کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک جمعی از اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

انتخاب شایسته و مجدد حضرتعالی با اکثریت قاطع آرای نمایندگان، به عنوان ریس مهمترین کمیسیون تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور یعنی برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی که فصلی دیگر از افتخارات فرزندان شایسته لر و جنوب کشور است، موجی از نشاط و خوشحالی آحاد مردم استان را فراهم نمود.
این موفقیت ارزشمند و افتخارآفرین را خدمت حضرتعالی و عموم مردم استان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان خواهان سربلندی و عزت روز افزون سرمایه های انسانی استان، الخصوص حضرتعالی هستیم.
امیدوارم در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در سال «دولت، ملت و همدلی و همزبانی»، مدیران و مسئولان استانی با درایت، تدبیر و همبستگی بیش از پیش این فرصت پیش آماده را برای توسعه و محرومیت زدایی استان مغتنم شمارند.
من الله التوفیق
جمعی از اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای دکتر تاجگردون نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شواری اسلامی
با سلام
بدین وسیله انتخاب مجدد شما به عنوان به ریاست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، که نشان دهنده شایستگی و ظرفیت های ملی آن جناب می باشد را به همه دوستداران توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، مردم فهیم استان و جنابعالی تبریک عرض میکنیم.
امید است که حضور شما در این سمت همچنان منشاء اثرات خیر و خدمات شایسته در سطح ملی و استانی باشد.

سیدعلی لدنی نژاد
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

جناب آقای تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت انتخاب مجدد و شایسته حضرتعالی را به سمت رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای را تبریک می‌گویم.
امید است با اتکاء به خداوند همچون گذشته بر اساس تخصص، تجربه و توانایی که حضرتعالی از آن بهره‌مند هستید و با همدلی و همزبانی با سایر نمایندگان و استاندار محترم استان در راستای تحقق برنامه‌های مورد نظر و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد، گام‌های موفقیت و خدمت صادقانه را بردارید.
حجت‌الله دبیقی
رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک مدیرکل حمل و نقل استان به تاجگردون

با انتخاب غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان پیام تبریکی برای وی ارسال کرد.

متن پیام علی خوان پایه خطاب به دکتر تاجگردون در پی می‌آید:

جناب آقای دکتر غلامرضاتاج گردون
نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی
انتخاب مجدد جنابعالی را به عنوان ریاست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،که نشان از لیاقت و شایستگی حضرتعالی می باشد را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات روزافزون را مسئلت دارم.
عزت زیاد توفیقات مستدام
علی خوان پایه
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد

تبریک مدیرکل منابع طبیعی

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی انتخاب تاجگردون را به عنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تبریک گفت.
جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون
ریاست محترم کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی
انتصاب مجدد حضرتعالی با رای قاطع اعضاء کمیسیون، بعنوان ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که نشان از توانایی و دانش اجرایی شما می باشد را تبریک عرض می نمایم. امید است در چنین جایگاهی زمینه ساز تحقق محرومیت زدایی، رشد و توسعه استان با رویکرد مثبت دولت تدبیر و امید شوید.
عزت الله بهشتی فرد
مدیر کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد

 

پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور استان
جناب آقای دکتر تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی
با سلام
انتخاب و حضور مجدد جنابعالی در راس یکی از موثرترین کمیسیون‌های برنامه ریز و تصمیم ساز مجلس شورای اسلامی را که موید تخصص، تجربه، دانایی و توانایی جنابعالی می باشد را به نمایندگی از بخشی از جامعه دانشگاهی تبریک و اعلام آمادگی خود و همکاران را جهت همکاری، همفکری و ارائه برنامه و راهکار در راستای تعامل بین دانشگاه و مسئولین برنامه‌ریز، برای تحقق برنامه‌های مورد نظر و به خصوص حمایت از توسعه استان اعلام و امید است که حضور جنابعالی دراین منصب به توسعه آموزش عالی در استان بیش از پیش کمک نماید.

تبریک مدیرکل گردشگری استان به تاجگردون

 مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در پیامی انتخاب مجدد تاجگردون را به عنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

جناب آقای دکتر تاجگردون

نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از سوی نمایندگان محترم که نشان از تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی در حوزه های مختلف اقتصادی و مدیریتی دارد، تبریگ می گوییم.

امیدواریم در این جایگاه بتوانید زمینه رشد وتعالی سرزمین چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد را فراهم سازید.

اینجانب از خداوند متعال برای جنابعالی، هیئت رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شواری اسلامی  آرزوی توفیق روز افزون دارم.

محمود باقری
مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد

 پیام تبریک مدیرکل گمرک استان کهگیلویه و بویراحمد

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای دکتر تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی
انتخاب مجدد شما با اکثریت آرا توسط اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، نشان از تعهد، دانش و عملکرد درخشان جنابعالی بوده است.
ضمن عرض تبریک این موفقیت به جنابعالی و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، توفیقات روزافزون برای شما و همه خدمتگذاران جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

بهنام احمدی مدیرکل گمرک استانتشریح سه حلقه تحقیر : توهین به مادران و دختران گچسارانی تا کی ادامه دارد؟
ساعت ۳:٢۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: تاجگردون ،گچساران ،آبشارنیوز ،باشت

آوینا یوسفی : مدتهاست مادران و دختران گچسارانی آماج حملات و تهمت های نسنجیده، قرار گرفته اند. مادران و دختران شهری که اولین شهیدان انقلاب اسلامی استان را در دامان پاک خود پرورانیده اند. مادرانی شهری که سالها معبر رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس بوده است.

سناریویی که خواسته و یا ناخواسته عفاف و حجاب زنان و دختران شهر شهید پرور و ولایت مدار گچساران را به سخره گرفته و مورد تعرض قرار داده است. این “زنجیره تحقیر” زنان و دختران گچساران ، که در سه حلقه بهم تافته طی سه سال ادامه دارد ، را مورد بررسی قرار میدهیم :

حلقه اول:

در تاریخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۰ که تریبون مقدس نماز جمعه گچساران توسط حجه الاسلام حجازی امام جمعه محترم، در اختیار غلامعلی رضوانی آخرین معاون سیاسی و امنیتی دولت محمود احمدی نژاد (در استان) قرار گرفت، وی طی سخنانی  به حجاب و عفاف زنان گچسارانی تعرض نمود.

به گزارش ایلنا – یاسوج: اظهارات معاون سیاسی – امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حجاب زنان گچسارانی سبب واکنش تند نمازگزاران این شهر در نماز جمعه امروز شد.” غلامعلی رضوانی ” در بخشی از سخنان خود در نماز جمعه شهرستان گچساران به شدت از وضعیت کنونی حجاب خانم های گچسارانی انتقاد کرد.

انتقادات شدید معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سبب اعتراض برخی نمازگزاران گچسارانی و ترک نماز جمعه توسط آنها شد. برخی از نمازگزاران گچسارانی حتی با رضوانی دیدار کرده و بشدت از سخنان نسجیده او انتقاد کرده که مجادله لفظی را هم به دنبال داشته است.

رضوانی در این سخنان خود گفته بود بی حجابی در گچساران رواج دارد که بلافاصله “رفیعی ” یکی از نمازگزاران این شهرستان بشدت به این سخنان او اعتراض و تعدادی از نمازگزاران نماز را ترک کردند. معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز سخنان خود را قطع کرد و ادامه نداد.

سخنان این مسول دولت احمدی نژاد با واکنش تند غلامرصا تاج گردون نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی رو به رو شد. تاج گردون طی نامه سرگشاده به حسین صابری استاندار وقت ، اعلام نمود: احتمالاً مطلع گردیده‌اید که معاون سیاسی جنابعالی در سخنانی ناشایست و در بین خطبه‌های نماز جمعه گچساران عفاف و حجاب در این شهرستان را مورد تعرض قرار داده و این کلام موجب ناراحتی و اعتراض شهروندان و نمازگزاران عزیز شده است.

موضوع را از محترمین و نمازگزاران حاضر در نماز جویا شدم و اطمینان حاصل کردم گفتار بیان شده توسط ایشان دور از ادب، غیرمسئولانه و توهین‌آمیز بوده و می بایست سریعاً توسط جنابعالی که بالاترین مقام مسئول استان و مسئول مافوق ایشان هستید واکنش صورت گرفته و برخورد لازم انجام پذیرفته و اطلاع رسانی فرمایید.

تاج گردون در آن مرقومه نوشت :

– مردم شریف گچساران آنانی بودند که در دوران انقلاب با خون بهترین جوانانش انقلاب را به ما هدیه کردند.

– مردم شریف گچساران آنانی بودند که هر روز میزبان شهیدی بودند و خانه خانه این دیار بوی شهید می دهد و بد نیست ایشان به عنوان وظیفه قانونیشان که متاسفانه به فراموشی سپرده، حضوری در متراکم ترین گلزار شهدای استان که قبور متبرکشان در شانشان نیست داشته و از توهینی که به خواهران آن شهدا کرده در برابر این لاله های به خون خفته سر عذرخواهی فرود آورده و ره دیگر انتخاب کرده و آنچه که در توان و شان ایشان نیست، کنار گذاشته و اصلاح خویش کند.

– مردم شریف گچساران آنانند که در هر صحنه ای به فرمان رهبرشان لبیک گفته و خالصانه به میدان آمدند و همواره افتخار آفریدند. – لرها و ترک‌زبانان و مردم سراسر نقاط ایران که از مومنان این دیارند (بهبهانی-اصفهانی-بندری-بختیاری و…) تاب تحمل این توهین را ندارند و ضرورت دارد سریعاً این موضوع را پیگیری و اصلاح فرمایید.

اهانت به حجاب و عفاف زنان گچسارانی تنها به واکنش تاجگردون منتهی نشد، بلکه امام جمعه موقت گچساران نیز به این اهانت واکنش نشان داد.

حجت الاسلام پرویز خواجه زاده ” در گفت و شنود اختصاصی با ایلنا از گچساران گفت: پس از خطبه های نمازجمعه امروز تعداد زیادی از نمازگزاران به اینجانب مراجعه و ضمن اعلام نارضایتی از سخنان معاون سیاسی – امنیتی استاندار تاکید داشتند که رضوانی باید پاسخگوی اظهارات امروز خود باشد.وی با تاکید بر اینکه معاون سیاسی استاندار می توانست بهتر از این سخنان خود را اعلام کند، اظهارداشت: شهرستان گچساران برجستگی ها و خدمات زیادی دارد که جناب رضوانی می توانست آنها را بیان کند.

این موضوع همچنین با واکنش تند ریس اصولگرای(وقت) شورای اسلامی شهر گچساران مواجهه شد. رئیس شورای شهر اظهارات جنجالی معاون سیاسی – امنیتی استاندار را ، توهین به خانواده شهدا خواند و گفت: آیا این صحیح است که یک مقام ارشد استان در نماز جمعه شهرستان به خانواده های شهدا توهین کند؟

” علی محمد علیزاده ” در گفت و شنود اختصاصی با “ایلنا” از گچساران با بیان اینکه این مسئول باید قبل از اظهار نظر در خصوص گچساران باید از تاریخ این شهرستان اطلاع می داشت ، اظهارداشت : به نظرم این شهر را باید شهر شهداء نامید شهری که در آذرماه ۵۷ با جمیعت اندک خود ۶ شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود: آیا شهری که فرزندانش را در عملیات های هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب و اسلام کرده است شایسته چنین توهین هایی بود؟ رئیس شورای گچساران با اشاره به موفقیت های علمی گچساران و کسب رتبه های مختلف علمی توسط آنها خاطر نشان کرد: این درست نیست که فردی بدون اطلاع به این شهر توهین کند. علیزاده با تاکید بر عذرخواهی هرچه سریعتر استاندار و معاون سیاسی او از مردم گچساران گفت: استاندار باید به زیر مجموعه خود یاد دهد که چگونه حرف بزنند تا تنش ایجاد نشود.

کوکب حاتمی دیگر عضو شورای شهر نیز در واکنش به اظهارات معاون سیاسی دولت احمدی نژاد گفت : “

ما باید زمینه ساز عواملی باشیم که دست به دست هم بدهند و فرهنگ را بسازیم نه اینکه در تریبون نمازجمعه که انعکاس وسیعی دارد فریاد بزنیم و …این عضو شورای شهر گچساران گفت: او(رضوانی) باید بداند که شهر گچساران روزی گذرگاه کاروان شهیدان گرانقدر استان بود و کوچه های این شهر با عکس شهیدان این شهر زینت‌ شده است گفت: یک مسئول سیاسی که نفر دوم استان است نباید حرفی بزند که خودش را زیر سوال ببرد. ریس انجمن بانوان گچساران افزود: معاون سیاسی باید بدانند که وضعیت حجاب در گچساران نسبت به جاهای دیگر مطلوب‌تر است.

این فعال سیاسی – اجتماعی گچساران با تاکید بر اینکه معاون سیاسی – امنیتی استاندار باید هر چه سریعتر از مردم عذرخواهی کند گفت: مطالب گفته شده توسط ایشان در نماز جمعه گچساران اصلا در شان یک مسئول نبود.

در این میان هیچ خبری از واکنش های تند حجه الاسلام حجازی امام جمعه محترم گچساران ، سرهنگ رمضانی باجناق علیمراد جعفری نماینده اسبق ، یدالله مرادی ریس معزول میراث فرهنگی و اکبر علیزاده فرماندار … دولت پیشین و حجه الاسلام عبودی امام جمعه محترم باشت نبود و نشد؟ و هیچ حساسیت و اعتراضی نسبت تعرض صورت گرفته به حجاب و عفاف مادران و دختران گچسارانی از سوی این افراد بگوش نرسید؟

حلقه دوم:

حلقه دوم اظهارات حجه الاسلام حجازی و حجه الاسلام عبودی به بهانه جشنواره فرهنگی – سنتی مشک و ملار بود .

حجه الاسلام حجازی امام جمعه محترم گچساران در تاریخ های۱/۳/۹۴ و ۸/۳/۱۳۹۴یعنی حدود سه سال پس از اظهارات غلامعلی رضوانی با اشاره به جشنواره بازی های بومی و محلی ، باز محکم تر بر طبل بی حجابی زنان و مادران گچسارانی حاضر در جشنواره ، کوبیدند ، آنهم به بهانه جشنی که حتی در آن حضور نداشتند؟

وی نه تنها در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه بلکه در حضور مشاور وزیر کشور …. حجازی به بی حجابی جشنی سنتی بسنده نکرد و آنرا تا لهو و لعب صفت نامید و تا ترویج بی حجابی ترسیم کرد و همتای دیگرش در باشت نیز ، آنرا ترویج منکرات … لقب نهاد.

به نقل از رسانه های محلی حجازی در حضور مشاور وزیر کشور فرمود: جشنواره‌ای توسط دولت، نماینده مجلس و برخی مسئولان استان با نوازندگی، وضع بد حجاب و مراسم لهو و لعب برگزار شده است.

وی با بیان اینکه هر جلسه‌ای که در با لهو و لعب همراه باشد حرام است، افزود: هر جایی که لهو و لعب برای خوشگذرانی برگزار شود و باعث غفلت از یاد خدا شود، حرام است.

حجازی از سوا شدن زنان بر روی اسب در این جشنواره انتقاد کرد و گفت: رقصیدن زن و مرد به صورت مختلط و سوار کردن زن با بد‌ترین پوشش بر روی اسب و دور زدن جلوی چشم نامحرم حرام است اما متأسفانه توسط دولتی‌های ما در حال انجام است.

امام جمعه گچساران بیان کرد: متأسفانه گاهی میلیون‌ها تومان پول صرف مراسمات اینچنینی می‌شود اما هیچ پول و اعتباری برای مسائل و برنامه‌های دینی در نظر گرفته نمی‌شود. با پول بیت‌المال عده‌ای با پوشش نامناسب سوار بر اسب در حال ترویج بی‌حجابی هستند که باید در خصوص برگزاری این جشنواره‌ها تجدید نظر شود.

حتی امام جمعه دهدشت که در بیخ گوش ایشان در همین ۲۲ بهمن گذشته در جشنواره عشایری با حضور نماینده معمم کهگیلویه نیز آواز ساز و دهل ، اسب سواری ، عروسی و … برگزار شده بود و کسی صدای اعتراضش را نشنیده بود به تبعیت از همتای خود در گچساران ، نیز ، در نماز جمعه دهدشت ،جشنواره مشک و ملار در گچساران را یادآور شد و با اشاره به اجرای برنامه‌های این جشن گفت: این مراسم نگرانی‎هایی را به وجود آورده است و مسئولان باید توجه کنند. خطیب جمعه دهدشت با بیان این‌که چه ضرورتی دارد یک دختر سوار بر اسب در ملاء عام بتازد، با ضد فرهنگ دینی خواندن این اقدام افزود: آیا مرد در این کشور نیست تا یک دختر بخواهد اسب‌سواری کند؟

حلقه سوم:

به نقل از تسنیم، محمد رمضانی اظهار داشت:

متأسفانه در شهرستان گچساران توجهی به مسائل فرهنگی نمی‌شود و همین سبب شده که امروز در این شهر شاهد مشکلات فرهنگی بسیاری باشیم.

مشکلات و معضلات فرهنگی در حال حاضر در گچساران همچون بدحجابی به دلیل ضعف مدیریت در این شهر است.

سه حلقه و چند نکته:

آیا آن زمان که غلامعلی رضوانی معاون سیاسی دولت مورد وثوق محمد رمضانی، مادران و دختران گچسارانی را بی حجاب خواند، باز هم به استدلال رمضانی، مشکلات مدیرتی دوستان و همفکران ایشان منجر بود؟

یا آن سخنان نسنجیده ، استارت سناریویی برای تحقیر بانوان گچسارانی بود که تا به امروز ادامه دارد ؟

آیا در دوره میراث فرهنگی یدالله مرادی از گناوه گچساران تا نیاوران تهران ، آواز ساز و دهل و دستمال بازی بگوش نمی رسید؟ آیا در روزهای انتخابات مجلس هفتم و هشتم آواز زنده ارگ و مهتر پیش از نطق کاندیداها و بعضا نمایندگان سابق گچساران آن هم با رقص و پای کوبی پسران و دختران شنیده و دیده نمی شد؟

چرا آن موقع دوستان دلواپسی و نگرانی اعلام نمی کردند؟ این سیاست یک بام دو هوا تا کی باید ضربه بر پیکره اعتماد عمومی مردم بعنوان بالاترین سرمایه اجتماعی بزند؟ و تا کی باید حجاب و عفاف مادران و دختران شهری که مرکز انقلاب و مبارزات انقلابی در جنوب کشور بود مورد تاخت و تاز بازیگران عرصه سیاسی واقع گردد؟؟ تا کی باید برای از بازی بیرون کردن رقیب سیاسی از حجاب و عفاف زنان و دختران گچساران و سایر ارزشها و مقدسات مایه گذاشت؟

آیا اختصاص یک میلیارد تومان برای مصلای گچساران، اقدام فرهنگی نبود؟ آیا اینهمه کمک برای دارالقرآن و حوزه های علمیه در گچساران از چشمان تیز بین امام جمعه محترم باز مانده است؟

آیا مسابه چنین جشنهایی در دیگر شهرهای استان، در همین مدت اخیر، برگزار نشد؟

آیا وقتی با مجریان و یا بعضا مدعون خاص، یک مراسم فرهنگی و سنتی زاویه داریم، باید همه کاسه کوزه ها را بر سر حجاب مادران و دختران شهرمان بشکنیم؟

شادی و نشاط لازمه جامعه ای است که به تعبیر زیبای مقام عظمای ولایت همواره در معرض خطر تهاجم فرهنگی بیگانه گان قرار دارد. در ایام عید بزرگ ولایت و میلاد ذخیره کاعنات حضرت ولی عصر (عج) ، و همچنین سالروز وفات بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و در آستانه سفر حضرت آیت الله علوی، وزیر محترم اطلاعات به استان ،جا دارد ، همه مسولین همچون گذشته با جدیت به حراست از ارزشهای انقلاب و مهمترین آن یعنی حفظ کرامت و حقوق شهروندی و اعتلای سرمایه اجتماعی یعنی اعتماد ، امید و نشاط مردم گچساران بکوشند و این ضایعات و تحقیر هایی که بر مادران و دختران مسلمان و شیعه گچساران رفته است را شجاعانه جبران نمایند.